-  ویژه بیمه شدگان تامین اجتماعی                *** پزشک امین  ***

- طرح نظام نوین ارایه خدمات درمانی بیمه شدگان تامین اجتماعی

- براساس این طرح هر یک از بیمه شدگان تامین اجتماعی می توانند بطور انفرادی و یا به اتفاق خانواده خود یک پزشک عمومی بعنوان << پزشک امین >> خود که در سایت :

Fph.sso.ir     ( دیگرwww نمی خواهد بطور مستقیم در قسمت ثبت نام وارد می شوید ) یا

 www.tamin.ir       یا  سایت  www.sso.ir   

معرفی شده است بعنوان پزشک امین خود انتخاب نمایند و از خدمات درمانی متنوعی بهره مند شوند. پزشک امین پس از انجام معاینات اولیه برای شما پرونده سلامت الکترونیکی تشکیل می دهد و کلیه اطلاعات تشخیص ؛ درمان و سوابق پزشکی در پرونده سلامت ثبت ؛ ضبط و نگهداری می شود.

سقف پذیرش هر پزشک تا 2500 نفر است . این طرح در حال حاضر فقط در استان گیلان در دست اجرا می باشد.فرم مربوطه در سایت هست اگر خودمان ثبت نام کنیم به نفع پزشک است پیش پزشک هم فرم هست وثبت نام هم صورت می پذیرد  .هم در منزل هم در کافی نت میشه ثبت نام کرد . اول بایستی پزشکی را در سایت بر اساس محل سکونت یا محل کار یا پزشک مورد اعتماد خودمان انتخاب کنیم.وقتی وارد سایت شدیم در کادر مربوطه شماره کد ملی و شماره شناسایی بیمه که در قسمت پایین سمت چپ دفترچه و متنی را که بصورت حروف پراکنده می باشد تکمیل و با زدن قسمت  ورود اطلاعات بیمه ای خودمان ظاهر می شود .مشخصات دیگر خواسته شده قسمت پایین کادر مثل آدرس و شماره تلفن و...راتکمیل ودر پایان گزینه ذخیره که زده شود لیست انتخاب پزشک را صفحه به صفحه مشاهده می کنیم و نزدیک ترین پزشک به خودمان را با مشورت خانواده خودمان انتخاب می نماییم .   بعد ازانتخاب پزشک به مطب همان پزشک مراجعه و درباره همین یعنی انتخاب   <<  پزشک امین  >>صحبت می کنیم.دفترچه باید حداقل سه ماه اعتبار داشته باشد . در این طرح پزشکان قبلا ثبت نام کردند ودر سایت حدود 500  نفر پزشک معرفی شده اند. هر گونه مراجعه به پزشک امین رایگان – ویزیت رایگان- بابت تزریقات بابت دارو بابت هرکاری رایگان است .در این طرح رابطه مالی با پزشک قطع می شود فقط رابطه عاطفی هست حتی در مواقع ضروری تلفنی هم میشه صحبت کرد .دغدغه مالی دیگرنیست . اگر پزشکی مورد قبول نشد میشه پزشک را عوض کرد اما مکرر نمیشه عوض کنید چون پرونده الکترونیک دچار اشکا ل می شود.اگر نوع بیماری یادرد از دست پزشک امین خارج است و نیاز به متخصص دارد اگر خود پزشک امین پزشک متخصص معرفی کند ویزیت و داروی پزشک متخصص رایگان است یا هرپزشک متخصصی که مورد  نظرشما است بایستی برگ ارجاع تشخیص بگذارد این تبادل اطلاعات بین پزشک امین و پزشک متخصص با عث تشخیص زودتر نوع بیماری می شود.فقط در انتخاب پزشک امین بایستی دقت بیشتری شود که مورد اعتماد و امکان دسترسی راحتترو سهل الوصول تر از لحاظ ساعات کاری  فعالیت پزشک و محل طبابت با مشورت خانواده خودمان انجام گیرد تا با مشکلات بعدی مواجه نشویم . پس از ثبت نام؛ پزشک امین با شما تماس گرفته و نوبت مراجعه مطب را به شما اعلام می دارد .بعد از معاینات و اقدامات اولیه و تشکیل پرونده سلامت الکترونیک روی جلد وپشت تمامی صفحات دفترچه را ممهور به مهر خود و یا پزشک جانشین خود می نماید. بهتر است اطلاعات را بطور کامل در اختیار پزشک امین قرار دهیم نظیر :سوابق بستری و جراحی های قبلی- یا سوابق مصرف داروهای قبلی – هر گونه ویتامین یا مکمل که مصرف می کنیم بهتر است نتایج تست های آزمایشگاهی یا عکس های رادیو لوژی قبلی را به همراه داشته باشیم.این پزشکان طبابت برای تمام گروههای سنی مختلف (نوزادان تا سالمندان ) ویا از طریق معرفی به پزشکان متخصص ویافوق تخصص را دارند. طبق اطلاعات  در دنیا محوری ترین نقش را پزشک عمومی دارد..در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نام و سایر مسایل به شعب و نمایندگی های تامین اجتماعی استان مراجعه و یا با شماره تلفن های 01313240213 الی17 تماس حاصل نمایید.*** با آرزوی سلامتی برای همه   ***والسلام

 آدرس مخابرات لنگرود :خیابان مدرس-اول جاده چمخاله- روبروی باغ ملی – اداره مخابرات لنگرود

 کد پستی :      58584- 44719    تاريخ : شنبه ۲۶ آذر۱۳۹۰ | | نویسنده : عیسی صدیق چافی |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.